► Praca

Praca w MODRA ŚREM

Ponieważ jesteśmy przekonani, że wykwalifikowani pracownicy są kluczem do sukcesu każdej firmy, nieustannie poszukujemy utalentowanych osób do naszego zespołu. Niezależnie czy jesteś potencjalnym absolwentem lub profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem, wierzymy, że nasza firma jest miejscem, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności. Nawet jeśli nie znajdziesz odpowiedniej oferty, która pasuje do Twojego profilu zawodowego, ale czujesz, że możesz wnieść wartość do naszego zespołu, nie trać czasu i wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym, oraz wyjaśnieniem korzyści wynikających z Twojego zatrudnienia.

Wybrani kandydaci powinni otrzymać zaproszenie na rozmowę w terminie 14 dni. Należy pamiętać, że w przypadku dużego zainteresowania, nie będzie możliwe, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wnioski. Dlatego też, jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w okresie 14 dni, należy uznać, że stanowsiko zostało już obsadzone.

Ważną informacją dla Państwa możeby być fakt, że wszystkie nadesłane dokuemnty są archiwizowane i z pewnością w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane w przyszłości przy tworzeniu nowych stanowisk pracy.

Obecne oferty pracy

RSS Icon
Obecnie brak ofert.

Logo MODRA ŚREM - modele odlewnicze

ul. Wiosenna 7, 63-100 Śrem, tel. 61 625 69 42, fax: 61 625 69 43

Copyright © 2013 MODRA ŚREM. Wszystkie prawa zastrzeżone.